Září 2013

Nějaké kecy

11. září 2013 v 14:09 | Spade |  Ostatní kecy
Ahoj, omluvám se, že jsem sem delší dobu nepřidala žádný článek. Moc se mi nechtělo psát. Vlastně ani nevím, proč to píšu, protože sem pravděpodobně nikdo ani nechodí. Nevím, o čem bych měla rozvést tento článek, takže asi sem budu dávat nějaké bláboly. Neděste se :D
Téma týdne: Hipsteři. Sakra, to jsou ale blbá témata týdne, zajímalo by mě, kdo je vymýšlí. Na mém minulém blogu mi nějaká "milá" holka po této mé poznámce napsala velice "milý" komentář a dala mi sem i odkaz, kde se prý o téma týdne hlasuje. Ok, říkám si, kliknu na odkaz, ať teda trochu pohnu osudem a čtu nabízená témata. Klik. Nic. Clic. Nothing. Žádná reakce. A i když jsem takhle klikala na vybrané téma asi pět minut, nic se netalo. Tak jsem nakonec jen pokčila rameny a zavřela list. Musím přiznat, že mě to celkem naštvalo, ale tak co se dalo dělat. Když mě webová stránka neakceptuje, tak mě prostě neakceptuje.
Tak trochu jsem čekala, že ten článek bude delší. :D Sakra. Že bych obludně pomluvila ještě něco?
Hmmm.....
Asi už nic.
Jinak, říkala jsem si, že bych mohla napsat zase nějaký příběh (ano, už ZASE) a nějak se donutila jej dopsát. Napadlo mě, kdybyste mi třeba napsali nějaké dobré nápady ohledně děje (např. hlavní postava, doba, svět, atd.) Upozorňuji, že píšu příběhy jen v oddělení FANTASY a takové ty psycho knížky, u kterých si říkáte, že autor musí být blázen.
No, už jsem toho sesmolila celkem dost, takže to bude asi vše.
S pozdravem, Spade